Staváte nový domov alebo uvažujete nad rekonštrukciou?

Poradíme Vám pri výbere toho najsprávnejšieho riešenia pre vás a váš domov.

STIAHNUŤ E-BOOK ZADARMO ebook-miverob

Sklenenými dverami vyčarujete z vašej terasy zimnú záhradu

Použitým nových posuvno-zdvižných systémov môžete funkčne rozšíriť plochu svojho domova. Dvere nepredstavujú žiadne prekážky pre váš komfort a pridávajú pár výborných vlastností navyše.

Ak si kladiete otázku, ako cez zimu využívať peknú terasu pri vašom dome, odpoveďou je účelný prechod medzi domom a samotnou terasou. Ten vám zabezpečí moderný posuvno-zdvižný systém, ktorý ponúka výhody overených riešení a pridáva aj úplne nové.

Zachováva svetelné podmienky, tepelne izoluje

Veľké sklenené plochy nových systémov znamenajú vynikajúci prestup svetla do vnútra vášho domova. Konečne tak môžete využívať prirodzený zdroj svetla a ročne ušetriť nemalé peniaze za energiu pri neustále stúpajúcich cenách. Blahodárny vplyv slnečných lúčov iste ocení nejeden člen domácnosti. No nielen to: moderné posuvné systémy zabraňujú vysokým tepelným stratám vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami, takže opäť môžete ušetriť finančné prostriedky na zmysluplnejšie veci a nevyhadzovať ich (doslova) von oknom.

Prechod bez bariér

Jednou z najžiadanejších vlastností nových posuvno-zdvižných systémov je bezbariérový prechod. Či už ide o detský bicykel, kočík alebo chcete bezpečne preniesť napríklad narodeninovú tortu – a nepotknúť sa pritom, určite oceníte moderný systém, pri ktorom pod nohami ani neucítite, že ste ho práve prekonali. Deti, ale aj tinejdžeri môžu šantiť a naháňať sa bez strachu, že sa potknú o prah. Bezbariérovosť určite ocenia aj starší členovia rodiny či návštevy, ktoré sa môžu teraz voľne pohybovať aj bez sprievodu na každom kroku a obdivovať napríklad aj vašu terasu.

Hravo ich otvorí aj dieťa

Hoci sú moderné posuvno-zdvižné systémy masívne, nekladú pri otváraní takmer žiadny odpor. Otvorí ich poľahky aj vaše dieťa alebo jeho kamaráti či kamarátky na oslave narodenín. Ovládanie dverí je taktiež jednoduché, otváranie a zatváranie nebude robiť problém žiadnemu členovi vašej domácnosti, ani tým, ktorí na podobné systémy nie sú zvyknutí.
Napriek všetkým spomenutým výhodám pridávame ešte ďalšiu, rovnako dôležitú: dvere vynikajúco tesnia pred vniknutím vody alebo vzduchu.

Zhrňme si vynikajúce vlastnosti posuvno-zdvižných systémov:

  • Okná sa nerosia ani pri nízkych zimných teplotách
  • Kombinujú pohodlie a bezpečnosť
  • Prah nekladie vôbec žiadny odpor
  • Bezbariérové prahy
  • Utesnenie proti vniknutiu vody a vzduchu
  • Rovnaký interval údržby ako všetky ostatné typy

Potrebujete poradiť?

Asistenčné služby

+421 948 358 753

Bezbariérové dvere

Najnovšie články na našom blogu

Našim klientom chceme byť čo najbližšie. Preto na našom blogu nájdete zaujímavé informácie, originálne inšpirácie a niečo málo zo sveta, v ktorom my žijeme.
Prečo vymeniť staré okná za nové?
23. septembra

Prečo vymeniť staré okná za nové?

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?
7. septembra

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?

Kontakt

Showroom Nitra

Bratislavská 19A-NITRA (areál NIOB)

Showroom Žilina

Bratislavská 20-ŽILINA

Asistenčné služby

+421 948 073 659

Zanechajte nám odkaz
Pripojiť súbor Zmazať