Staváte nový domov alebo uvažujete nad rekonštrukciou?

Poradíme Vám pri výbere toho najsprávnejšieho riešenia pre vás a váš domov.

STIAHNUŤ E-BOOK ZADARMO ebook-miverob

Presná cena okien a dverí do 3 minút!

Potrebujete rýchlo urobiť rozpočet na stavbu pre vášho klienta? Cenu okien a dverí dokážete vypočítať priamo v prehliadači do troch minút. Cenová kalkulačka obsahuje všetky potrebné informácie a cez proces vás prevedie krok za krokom.

 

Pomoc pre vás a vašich zákazníkov

Inovatívny proklientský prístup znamená, že môžete svoj čas, ktorý by ste inak strávili vypracovávaním, následným prehodnocovaním ponuky na okná a dvere využiť inak – a zvyšovať tak kvalitu svojich služieb pre koncového zákazníka. Cenová kalkulačka vám dožičí časový komfort svojou okamžitou odozvou. Pri pár klikoch nastavíte parametre podľa zadania svojho zákazníka a ak sa mu bude cena zdať privysoká alebo naopak zistíte, že rozpočet dovoľuje použitie väčšieho množstva prostriedkov, môžete veľmi jednoduchými krokmi prispôsobiť ponuku rozpočtu.

Nezabudnete na žiadnu položku

Pri materiálovom rozpočte sa môže ľahko stať, že pozabudnete na jednu z položiek, ktorej obstarávacia cena bude v rozpočte neskôr chýbať. Pri využití tejto webovej aplikácie podobným problémom predídete, pretože vás na zváženie každej možnej položky kalkulačka sama vyzve. Na výber máte z viacerých možností hneď od začiatku, či už ide o riešenia Trend alebo Salamander. Rozhodujete sa medzi dvoj a trojsklom, zafarbením (kde máte na výber okrem obojstranne bielej aj možnosť obojstranného farebného profilu, alebo kombinovanú farebnú s bielou). Nasleduje široký výber jedno, dvoj či troj dielnych riešení okien, pri dverách sú to buď jednokrídlové dvere alebo doplnené svetlíkom. Po zadaní rozmerov prichádza cenová kalkulačka s niečím naviac: pripomenie vám možnosť zaradiť do ponuky doplnky ako vnútorný či vonkajší parapet, nepriehľadné sklá, žalúzie alebo sieťky proti hmyzu.

Pre náročného klienta

Ak sa stretnete s klientom, ktorý nie je rozhodnutý pre konkrétne riešenie a požaduje viacero návrhov, s cenovou kalkulačkou môžete vyhotoviť toľko ponúk, koľko potrebujete. Aby ste však nestratili prehľad nad väčším množstvom rôznych zostáv, aplikácia vám umožňuje stiahnuť si každú z ponúk v súbore vo formáte PDF. Takto si ich ľahko môžete ďalej organizovať vo svojom počítači a nestratiť prehľad pri komunikácii s náročným klientom. Ponuku však vidíte stále aj v samotnej aplikácií, kde ju môžete takisto archivovať a organizovať, navyše máte možnosť priradiť k jednotlivým častiam poznámku, prípadne ju zmeniť, kopírovať a vymazať. Cenová kalkulačka jednotlivé položky vníma ako celok, preto v spodnej časti organizéra vidíte sumu za všetky položky s daňou z pridanej hodnoty a rovnako aj bez nej.

Výhody webovej kalkulačky v skratke

  • Rýchlo vypracovaný rozpočet
  • Možnosť úprav pri tvorbe kalkulácie
  • Rozsah položiek
  • Dodatočná organizácia, výborný prehľad
  • PDF výstup

Potrebujete poradiť?

Asistenčné služby

+421 948 358 753

Cenová kalkulačka

Najnovšie články na našom blogu

Našim klientom chceme byť čo najbližšie. Preto na našom blogu nájdete zaujímavé informácie, originálne inšpirácie a niečo málo zo sveta, v ktorom my žijeme.
Prečo vymeniť staré okná za nové?
23. septembra

Prečo vymeniť staré okná za nové?

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?
7. septembra

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?

Kontakt

Showroom Nitra

Bratislavská 19A-NITRA (areál NIOB)

Showroom Žilina

Bratislavská 20-ŽILINA

Asistenčné služby

+421 948 073 659

Zanechajte nám odkaz
Pripojiť súbor Zmazať