Staváte nový domov alebo uvažujete nad rekonštrukciou?

Poradíme Vám pri výbere toho najsprávnejšieho riešenia pre vás a váš domov.

STIAHNUŤ E-BOOK ZADARMO ebook-miverob

Už 10 rokov spolu hľadíme na svet cez vaše nové okná

Ušľachtilá myšlienka rodičovskej pomoci dala možnosť vzniku úspešnej modernej spoločnosti Miverob.

Príbeh sa začal písať pred desiatimi rokmi, keď chcel starostlivý otec vytvoriť priestor realizovať sa v podnikaní svojim deťom. Dcéra a syn, ktorí študovali v odbore ekonomika a podnikanie tak dostali šancu ukázať svoje schopnosti. Výsledkom je prosperujúca firma, patriaca k špičke vo svojom odbore so stabilným miestom na trhu.

 

Neustály rast napriek meniacim sa podmienkam

Počas desiatich rokov existencie značky Miverob prešiel trh mnohými zmenami, podnikanie sa za poslednú dekádu tiež muselo prispôsobovať novým podmienkam. Dobre rozbehnutá firma však nikdy svoje tempo nestratila. Naopak, počas tohto obdobia dokázala neustále rásť a rozvíjať sa.

Okrem každoročného dynamického rastu sa značka Miverob môže pochváliť novými priestormi, veď zo skromnejšej rozlohy dokázala narásť až na 2000 m2. Spoločnosť však nerastie len navonok.
Jej zamestnanci sa neustále vzdelávajú, o každej novinke v odbore prebieha školenie, nič nezostáva nepovšimnuté. Skúsený a stabilný tím predstavuje jeden z pilierov spoločnosti.

Značka za uplynulú dekádu posunula svoju profesionalitu na vyššiu úroveň a v rámci architektúry samotnej značky sa rozšírila o štyri subbrandy, z ktorých každý zapĺňa určité miesto na trhu. Každá z nich predáva produkty po celom Slovensku.

Moderná značka ponúka súčasný spôsob komunikácie v online priestore, jej sila spočíva v online reklame a responzívnom webovom rozhraní.
Príbeh, ktorý začal plastovými oknami, sa rozvinul do podoby spoločnosti ponúkajúcej kompletný sortiment výplní stavebných otvorov. Po desiatich úspešných rokoch predstavuje brand tradíciu, spoľahlivosť a skúsenosť.

 

Filozofia orientovaná na zákazníka

Miverob predstavuje spoľahlivého dodávateľa širokého portfólia výplní stavebných otvorov. Dodržujú vysokú úroveň kvality, bezproblémovú komunikáciu a spoľahlivú montáž pri zachovaní prijateľných cien.

Spoločnosť predstavuje vlastný záväzok voči vnútornému i vonkajšiemu svetu. Prezentuje nielen firemnú kultúru značky Miverob, ale aj to, ako chce byť vnímaná a posudzovaná svojimi zákazníkmi. Značka je to, čo firme umožňuje vytvoriť si vzťah so zákazníkmi, s ľuďmi.

Misiou Miverobu je byť dôveryhodným poradcom a priateľom, ktorý odbremení ľudí od starostí, spojených s výberom správnych okien a pomôže im vytvoriť podmienky na vybudovanie pohodlného a bezpečného domova.
Tieto hodnoty predstavujú základ brandu a firemnej kultúry. Sú to hodnoty, ktorým spoločnosť Miverob dôveruje a premieta ich do každodenného života. A tak to mieni robiť nielen najbližších 10 rokov.

Potrebujete poradiť?

Asistenčné služby

+421 948 358 753

Okná a dvere

Najnovšie články na našom blogu

Našim klientom chceme byť čo najbližšie. Preto na našom blogu nájdete zaujímavé informácie, originálne inšpirácie a niečo málo zo sveta, v ktorom my žijeme.
Prečo vymeniť staré okná za nové?
23. septembra

Prečo vymeniť staré okná za nové?

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?
7. septembra

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?

Kontakt

Showroom Nitra

Bratislavská 19A-NITRA (areál NIOB)

Showroom Žilina

Bratislavská 20-ŽILINA

Asistenčné služby

+421 948 073 659

Zanechajte nám odkaz
Pripojiť súbor Zmazať