Máme nový web!

S víziou napredovať a poskytnúť našim klientom prvotriedne produkty a servis dnes oficiálne spúšťame novú webstránku! Chceme byť moderní, dostupní, inovatívni a predovšetkým o krok vpred, a taký je aj náš nový web. Nájdete tu všetko o štyroch značkách, ktoré naša skupina združuje a mnoho klientov na celom Slovensku už veľmi dobre pozná. Okrem toho vám chceme prinášať novinky z nášho sveta, pretože vám chceme priblížiť spôsob, akým firma žije, ako pracuje a čo vlastne znamená kompletná dodávka okenných a dverných systémov.

4 značky, jeden web

Skupina Miverob združuje až štyri, na Slovensku známe, značky. AG OKNA, NET OKNA, DEM TER a Q PROFIL spája jedna filozofia, jedna vízia a predovšetkým prvotriedna kvalita, tak prečo ich nespojiť úplne? Náš nový web vznikol predovšetkým s cieľom zjednotiť značku a napredovať pod jedným menom, ktoré chceme postupne zväčšovať. Teraz sú všetky potrebné informácie o skupine Miverob a jej značkách na jednom mieste, prehľadné a prístupné všetkým.

Najnovšie články na našom blogu

Našim klientom chceme byť čo najbližšie. Preto na našom blogu nájdete zaujímavé informácie, originálne inšpirácie a niečo málo zo sveta, v ktorom my žijeme.
Presný rozpočet na okná a dvere je od vás na pár klikov
16. decembra

Presný rozpočet na okná a dvere je od vás na pár klikov

Hliníkové okná ukážu váš štýl
16. decembra

Hliníkové okná ukážu váš štýl

Kontakt

Showroom Nitra

Novozámocká 155

Showroom Žilina

Bratislavská 20

Asistenčné služby

+421 948 073 659

Zanechajte nám odkaz