Máme nový web!

S víziou napredovať a poskytnúť našim klientom prvotriedne produkty a servis dnes oficiálne spúšťame novú webstránku! Chceme byť moderní, dostupní, inovatívni a predovšetkým o krok vpred, a taký je aj náš nový web. Nájdete tu všetko o štyroch značkách, ktoré naša skupina združuje a mnoho klientov na celom Slovensku už veľmi dobre pozná. Okrem toho vám chceme prinášať novinky z nášho sveta, pretože vám chceme priblížiť spôsob, akým firma žije, ako pracuje a čo vlastne znamená kompletná dodávka okenných a dverných systémov.

4 značky, jeden web

Skupina Miverob združuje až štyri, na Slovensku známe, značky. AG OKNA, NET OKNA, DEM TER a Q PROFIL spája jedna filozofia, jedna vízia a predovšetkým prvotriedna kvalita, tak prečo ich nespojiť úplne? Náš nový web vznikol predovšetkým s cieľom zjednotiť značku a napredovať pod jedným menom, ktoré chceme postupne zväčšovať. Teraz sú všetky potrebné informácie o skupine Miverob a jej značkách na jednom mieste, prehľadné a prístupné všetkým.

Najnovšie články na našom blogu

Našim klientom chceme byť čo najbližšie. Preto na našom blogu nájdete zaujímavé informácie, originálne inšpirácie a niečo málo zo sveta, v ktorom my žijeme.
Vyberáme vchodové dvere
8. októbra

Vyberáme vchodové dvere

Prečo sú sekčné garážové brány také obľúbené?
8. októbra

Prečo sú sekčné garážové brány také obľúbené?

Kontakt

Showroom Nitra

Novozámocká 155

Showroom Žilina

Bratislavská 20

Asistenčné služby

+421 948 073 659

Zanechajte nám odkaz