Staváte nový domov alebo uvažujete nad rekonštrukciou?

Poradíme Vám pri výbere toho najsprávnejšieho riešenia pre vás a váš domov.

STIAHNUŤ E-BOOK ZADARMO ebook-miverob

Prečo sú sekčné garážové brány také obľúbené?

Zvažujete kúpu novej garážovej brány? Ak neviete, aký typ brány zvoliť, pohodlne sa usaďte a prečítajte si o všetkých výhodách, ktorými sa môžu sekčné garážové brány hrdo popýšiť.

 

Aké sú to vlastne sekčné garážové brány?

Tento v súčasnosti najpopulárnejší typ garážových brán si vás získa svojou mimoriadnou praktickosťou. Brány sú totiž tvorené pozdĺžnymi sekciami (panelmi), ktoré sa pomocou torzných pružín zasúvajú priamo pod strop garáže. Tento pohodlný systém vám ušetrí štedrý priestor pred garážou, ktorý by bol inak, napríklad pri klasických dverových bránach, nevyužiteľný. Každé krídlo dvier si totiž vyžaduje vymedzenie potrebnej plochy na funkčné otvorenie, resp. zatvorenie dvier, čo vás môže priestorovo limitovať. Pri klasickom dverovom type brán je navyše potrebné aj vynaloženie fyzického úsilia na manipuláciu s dverami. Sekčné, čiže zasúvacie brány, sú od všetkých týchto nevýhod odmocnené a svojim užívateľom poskytujú dokonalý priestor a komfort.

 

Objavte ideálne spojenie komfortu, dizajnu a kvality

Otvorte bránu komfortu

Sekčné garážové brány môžete ovládať ručne, ale aj za pomoci praktického ďiaľkového ovládača z pohodlia vášho auta, domu, či dvora. Užívateľský komfort však nie je to jediné, čím vás môže tento favorit vo svojej kategórií ohromiť.

Otvorte bránu dizajnu

Rovnakú váhu a dôležitosť nesie i samotný dizajn, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Vyberte si zo základnej rady dizajnových línií brán Clasic, Luxury alebo Final, pričom povrch každej vám vieme upraviť podľa vášho vkusu. Zvoliť si tak môžete napríklad dekor v odtieni Zlatý dub, Orech, prípadne akúkoľvek farbu z RAL vzorkovníka.

Otvorte bránu kvalite

Nielen dizajn, ale aj kvalita je presne tým ukazovateľom, ktorý odlišuje bežnú bránu od ideálnej. Všetky komponenty, ktoré pri výrobe garážových brán používame, sú od renomovaných dodávateľov a spĺňajú najvyššie štandardy a kritériá európskych noriem.

Máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku? Neváhajte nás kontaktovať.

Potrebujete poradiť?

Asistenčné služby

+421 948 358 753

Garážove brány

Najnovšie články na našom blogu

Našim klientom chceme byť čo najbližšie. Preto na našom blogu nájdete zaujímavé informácie, originálne inšpirácie a niečo málo zo sveta, v ktorom my žijeme.
Prečo vymeniť staré okná za nové?
23. septembra

Prečo vymeniť staré okná za nové?

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?
7. septembra

Ako postupovať pri zameraní plastových okien?

Kontakt

Showroom Nitra

Bratislavská 19A-NITRA (areál NIOB)

Showroom Žilina

Bratislavská 20-ŽILINA

Asistenčné služby

+421 948 073 659

Zanechajte nám odkaz
Pripojiť súbor Zmazať